Pojištění vozidel

POROVNEJTE SI NABÍDKY POJIŠTĚNÍ VOZIDLA ONLINE POROVNEJTE SI NABÍDKY 
POJIŠTĚNÍ VOZIDLA ONLINE

Povinné ručení

Havarijní pojištění

Asistenční služby

Asistenční služby Auto Care od Europ Assistance

Co dělat, když odřete auto na parkovišti?

Srážka se zvěří je 4. nejčastější příčinou dopravní nehody

Jak vypovědět pojistnou smlouvu?

Zelená karta stačí již jen v mobilu!

Co je to bonus/malus a jak funguje?

Další články...

Co je to Bonus a Malus? Jak funguje a proč výrazně ovlivňuje cenu povinného ručení?

Bonus a malus je jeden ze základních faktorů, které výrazně ovlivňují cenu pojištění vozidla. Co však Bonus a Malus znamená? Bonus/Malus je v podstatě hodnocení rizikovosti pojistníka (Vás) pro danou pojišťovnu a počítá se podle toho, jak dlouho již máte nějaké vozidlo pojišťěno a kolik nehod jste za tuto dobu zavinili. Při dobrém Bonusu můžete získat výraznou slevu na pojištění a to až 40-50% ze základní ceny pojištění. Pokud naopak více bouráte než řídíte, pak si za pojištění vozidla připlatíte.

Zjistěte, jak Bonus a Malus funguje díky našemu názornému videu a jak si ho můžete ověřir a spočítat. 

Pojišťujeme své první auto. Jak na to a jaké pojištění si sjednat?

Přestože je povinné ručení ze své podstaty velmi jednoduchý produkt a seženete jej doslova na každém rohu, tak pro mnohé může být složité se v nabídkách jednotlivých pojištění vyznat.

Připravili jsme pro Vás stručného průvodce při prvním pojištění svého auta, na co si dát pozor, co pojištění vlastně kryje, jak funguje a jak neplatit zbytečně mnoho peněz zbytečně.

Recenze a zajímavé články k tématu pojištění vozidel

Co je to bonus a malus? Jak funguje a proč ovlivňuje cenu pojištění auta?

Bonus a Malus je jedním ze základních faktorů, které ovlivňují cenu za pojištění Vašeho auta. Jak však funguje, jak se počítá a co to vlastně znamená?

ČÍST VÍCE

Jak na změnu povinného ručení pro Vaše vozidlo?

Máte již nyní své auto pojištěno, ale rádi byste se ohlédli po nové, levnější či výhodnější pojišťovně? Změnit pojišťovnu určitě můžete a je to v celku jednoduché. Zpravidla však ukončení povinného...

ČÍST VÍCE

Recenze: Asistenční služby Auto Care od Europ Assistance

Jezdíte pravidelně autem do zahraničí nebo se chystáte na dovolenou právě autem? Pak pro Vás máme tip na špičkové asistenční služby Auto Care od Europ Assistance!

ČÍST VÍCE

Co dělat, když odřete auto na parkovišti?

Téměř každému řidiči se to již někdy stalo, a některým dokonce už vícekrát. Přijdete ke svému autu zaparkovanému na parkovišti a přivítají Vás promáčknuté dveře nebo uražený...

ČÍST VÍCE

Srážka se zvěří je 4. nejčastější příčinou dopravní nehody

Divoká zvěř je postrachem mnoha řidičů. Nejen, že dokáže i obyčejný sražený zajíc na Vašem vozidle způsobit škodu v řádu desítek tisíc korun, ale srážka se zvířetem může mít také velmi tragické následky.

ČÍST VÍCE

Online srovnávač pojištění, díky kterému ušetříte

Online srovnávač pojištění RIXO.cz Vám nabídne bezkonkurenční sorvnání cen pojištění napříč trhem. Díky tomu si během pár minut vyberete to nejvýhodnější pojištění právě pro Vás!

SROVNAT ONLINE

Zelená karta stačí již jen v mobilu!

Při silniční kontrole jsme byli zvyklí na to, že musíme kromě řidičáku a techničáku předložit také zelenou kartu. Dnes ji však už nemusíte mít vytištěnu, ale stačí pouze elektronická verze v mobilu...

ČÍST VÍCE

Zelená karta může být i bílá!

"Zelená karta". Označení pro dokument, který potvrzuje, že pro své vozidlo máte sjednáno povinné ručení. Do Července roku 2020 měli řidiči povinnost mít u sebe ve vozidle skutečně zelenou...

ČÍST VÍCE