ZPĚT NA POJIŠTĚNÍ VOZIDEL SJEDNAT POJIŠTĚNÍ ONLINE

Aktualizace článku: 15.9.2022; 16:46

Recenze: Asistenční služby Auto Care od Europ Assistance

Europ Assitance vznikla již v roce 1963 ve Francii a během posledních 50 let se stala celosvětovou skupinou s více než 300 miliony klientů. V České republice působí od roku 2001. Společnost Europ Assistance se zaměřuje na poskytování výhradně asistenčních služeb a to nejen pro automobily, ale také poskytuje asistenční služby pro motocykly, při cestování nebo produkty v oblasti zdraví. 

Nyní se zaměříme především na asistenční služby pro osobní a užitková auta, které se nazývají Auto Care.

SJEDNEJTE SI AUTO CARE 
OD EUROP ASSISTANCE ON-LINE

Kvalitní asistenční služba pro vozidlo, která Vás chrání i v širokém zahraničí je dnes už i v Česku samozřejmostí. Jen samotný fakt, že statisíce Čechů každoročně vyráží na letní dovolenou vlastním autem k moři je známkou, že se Češi do zahraničí vlastním autem nebojí jezdit. Zároveň však vědí, a každým rokem si více uvědomují, že poruchy přicházejí a jejich řešení někde ve Slovinsku nebo Chorvatsku může být problém. Obvzlášť, pokud máte v autě děti. 

Mnoha hodinová jízda, za extrémních letních teplo, navíc často popojíždění na "jedničku" v nekonečné dopravní zácpě na dálnici. To je jeden z nejčastějších důvodů, které ohrožují dovolenou, na kterou se celá rodina měsíce těší. A nic naplat, že máte udržované auto a tisíce kilometrů bez nehod. 

Kam volat? Jak se s nimi domluvit? Jak dlouho bude trvat oprava? Kolik bude oprava stát? Kde budeme spát v půli cesty? To a mnoho dalších otázek najednou musí řidiči řešit. V případě sjednané asistenční služby však tyto otázky máte vyřešeny předem, podívejte se, jak to může vypadat:

Kdo si může sjednat asistence Auto Care? 
Produkt je určen pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny. 

Můžu si sjednat pojištění asistenčních služeb jen na jeden měsíc? 
Sjednat si jej můžete buď na jednotlivé měsíce, nebo celoročně. To je obrovskou výhodou, protože si můžete asistence pojistit pouze, když jedete například do zahraničí na dovolenou vlastním autem. Pro užitková vozidla je pak dostupná pouze měsíční varianta.

Jaké varianty Auto Care nabízí, na co mám nárok z asistenčních služeb? 
Výhodou Auto Care je jednoduchost, protože Europ Assistance nabízí pouze jednu variantu pro osobní vozidla a jednu variantu pro užitková vozidla. U každé varianty si pouze zvolíte, zda ji chcete sjednat na měsíc nebo na rok. Podrobný obsah asistenční služby popisujeme v tabulce níže. Co však můžeme zmínit již nyní je, že asistenční služba obsahuje pojištění pneumatik. Pokud tak dojde k poškození vaší pneumatiky na cestách, tak asistenční služby zajistí bezplatnou opravu a pokud není oprava možná, tak novou pneumatiku zdarma a to až do částky 2.000,-Kč/pneu. 

Vztahuje se asistenční služba jen na havárii nebo také na poruchu? 
Asistenční služba je dá se říct v podstatě AllRisk. To znamená, že na pomoc máte nárok jak v případě poruchy či havárie, tak také v případě poškození vandalem nebo při odcizení vozidla. 

Co když mi nestačí pro mé potřeby limit pojištění? Mohu si ho sjednat 2x a tím si limit „zdvojnásobit“? 
Vícenásobné pojištění jednoho vozidla ve stejném období není možné. Horní hranice plnění pro jedno vozidlo je 100.000,-Kč. 


SJEDNEJTE SI AUTO CARE 
OD EUROP ASSISTANCE ON-LINE

V jakých zemích platí pojištění asistenčních služeb pro vozidlo? 

Pojištění se vztahuje na škodné události nastalé na území České republiky a v zahraničí v zemích, jež jsou součástí geografického území Evropy s výjimkou Ruské federace, Běloruska a Kazachstánu. Dále se pojištění vztahuje na škodné události nastalé v těchto zemích/oblastech: Ceuta, Maroko, Melilla, Tunisko a Turecko (evropská i asijská část).

SJEDNEJTE SI AUTO CARE 
OD EUROP ASSISTANCE ON-LINE