Obliba asistenční služeb v Česku roste. Europ Assistance v Olomouci otevírá nové zákaznické centrum!

Datum: 19.3.2018; 23:00

 

Zájem českých řidičů o kvalitní asistenční služby roste a jedna z nejvýznamnějších asistenčních společností Europ Assistance na rostoucí poptávku reaguje expanzí svého zákaznického centra. V Únoru společnost otevřela nové callcentrum v Olomouci.

 

„Rozhodli jsme se rozšířit naše působení, které až dosud probíhalo výlučně v Praze. Olomoucké centrum je naší první iniciativou směrem k mimopražským regionům,“ vysvětluje generální ředitel Europ Assistance Vladimír Fuchs. Důvodem je podle něj jednak narůstající poptávka na straně řidičů, jednak chce Europ Assistance dát příležitost i talentovaným lidem z moravských regionů. „Do budoucna plánujeme další rozšiřování kapacit, abychom dokázali pokrýt poptávku po našich službách,“ říká Vladimír Fuchs z Europ Assistance.

 

 

V roce 2017 vzrostl počet hovorů řidičů v nouzi o 26%!

 

Asistenční služby jsou stále vytíženější. V loňském roce zaznamenala společnost Europ Assistance meziroční nárůst příchozích hovorů od klientů o 26 %, celkem se na ně obrátilo přes 475 tisíc klientů v nouzi, což je více než polovina celkem uskutečněných hovorů. Rostl hlavně počet případů týkajících se pojištění motorových vozidel, který stoupl o čtvrtinu. Olomoucký tým by měl společnosti pomoct zvládnout právě zájem řidičů.

 

Co jsou asistenční služby Europ Assistance?

 

Europ Assistance nabízí asistenční služby řidičům nejen v České Republice, ale garantuje jim rychlou pomoc v nouzi i v zahraničí. Především pak pro řidiče, kteří se rozhodnou odcestovat na zahraniční dovolenou vlastním autem, mohou být asistenční služby nejen obrovskou pomocí a úsporou peněz, ale také mohou zachránit celé rodině dovolenou!

 

Pro osobní a užitková vozidla je určen produkt Auto Care 2.0, pro motocykly pak produkt Moto Care. Na cestách Auto Care pomůže řidičům v řadě situací jako je vyproštění či odtah vozidla do servisu, výměna pneumatiky, nastartování vozidla při vybití baterie nebo například odvoz posádky do místa určení (destinace dovolené) při poruše vozidla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Autor: Jiří Pěnčík, 19.3.2018

 

Povinné ručení

Havarijní pojištění

Videa

Sjednat pojištění online

Asistenční služby

ZPĚT na články

Nejnovější články:

Kontakt

Pojištění-Přehledně.cz

IČO:           00971944

WEB:          www.pojisteni-prehledne.cz

E-MAIL:     info@pojisteni-prehledne.cz

TELEFON: 776 869 306

„Cítit se v bezpečí a být v bezpečí je obrovský rozdíl“

Sociální sítě

Naši partneři:

Snow.cz