Recenze

Články

Sjednat pojištění online

Zpět na Cestovní pojištění

Videa

Dovolená 2018 - Řecko

 

 

„Vsaďte na jistotu a užijte si letos okouzlující, horké a mytologické Řecko“

 

 

 

O dovolené v Řecku

 

 

Každý Evropan by měl v životě navštívit Řecko, protože nenajdete zemi, která by západní civilizaci ovlivnila více než právě Řecko. Přestože bylo Řecko v posledních letech spojováno spíše s negativní migrační vlnou a ekonomickými problémy země, tak je v Řecku mnohem více míst, kterých se tato krize ani vzdáleně nedotkla.

 

Spíše právě naopak, je v Řecku mnoho ostrovů, které v posledních letech rostly oblibě jako vhodné alternativy oproti dovoleným v Turecku, Tunisku či Egyptě.

 

Připravili jsme pro Vás přehled těch nejlákavějších míst, kam se nemusíte obávat v roce 2018 na dovolenou. Za pár korun tak můžete zažít fascinující historii, azurové moře, překrásné pláže, malebné modrobílé vesničky tyčící se nad skalnatými útesy a zemi plodících olivových plantáží, pomerančovníků a výtečných řeckých vinic...

 

 

„Nejzelenější ostrov Řecka“

 

 

 

Dovolená na ostrově Korfu

 

 

Ostrov Korfu je druhým největším ostrovem Jónského moře a je považován za nejzelenější ostrov Řecka. Je dost velký na to, abyste si svou dovolenou užili a přitom dost malý na to, abyste jej mohli procestovat křížem krážem v zapůjčeném vozidle nebo mopedu. Ten kdo nechce cestovat, může si užívat příjemných pláží, místy kamenných, ale také překrásných písčitých.

 

Korfu je díky své poloze zcela na západní straně Řecka ideální volbou také pro ty, kdo by se přeci jen chtěli obávat případné migrační krize. ostrov Korfu je totiž zcela mimo jakékoliv migrační koridory a na uprchlíka zde rozhodně nikde nenarazíte. ostrovu Korfu se také vyhnula ekonomická krize Řecka a tudíž si můžete užít opravdu pohodovou dovolenou.

 

Vybrané Fisrt-minute zájezdy na Korfu!

 

 

„Bůh slunce Hélios ozářil svým jasem Rhodos“

 

 

 

Dovolená na ostrově Rhodos

 

 

Ostrov Rhodos je největší z Dodekanéských řeckých ostrovů v Egejském moři a podle řecké mytologie Hélios, bůh slunce, ozářil ostrov Rhodos svým jasem a učinil z něj nejkrásnější ostrov v Egejském moři. Ostrov Rhodos je skutečně nádherným místem na zemi a dovolená právě zde bude vždy okouzlující volbou.

 

Přestože Rhodos leží v blízkosti Turecka, migrační trasa se mu také úspěšně vyhýbá, na rozdíl od ostrovů Lesbos či Kos a právě Rhodos se stal oblíbenou alternativou těmto ostrovům a Řecku. Je to i z důvodu, že migrační krize zlevnila v posledních letech dovolenou na tento překrásný, sluncem ozářený azurový ostrov.

 

Dovolené na Rhodosu se ted nemusíte obávat!

 

Vybrané Fisrt-minute zájezdy na Rhodosu!

 

 

 

„Nejteplejší ostrov Řecka a Evropy, místo zrození Dia vládce bohů“

 

 

 

Dovolená na ostrově Kréta

 

 

Ostrov Kréta je vůbec největší  Řecký ostrov a zároveň také pátý největší ostrov Středozemního moře. Kréta je také nejteplejším místem Řecka a Evropy vůbec. Kde tedy lépe strávit dovolenou, než právě zde? Opět vybíráme ostrov, který zcela vyhnul jakékoliv uprchlické krizi a je tedy pro Vás a Vaši rodinu naprosto bezpečnou destinací.

 

Právě Kréta byla v posledních letech jednou z nejžádanějších destinací, což se však také projevilo na vyšší ceně dovolené na tomto horkém ostrově.

 

Vybrané Fisrt-minute zájezdy na Krétě!

 

 

 

„Ta nejkrásnější - původní význam názvu ikonického ostrova“

 

 

 

Dovolená na souostroví Santorini

 

 

Souostroví Santorini je pozůstatkem mohutného sopečného výbuchu a v současné době je světově známé svými ikonickými panoramaty bílých kostelíčků s modrými střechami. Dovolená v tomto ikonickém malém souostroví není sice nejlevnější, ale na oplátku Vám nabídne dechberoucí zážitky, azurové moře a jistotu slunného počasí.

 

 

 

Vybrané Fisrt-minute zájezdy na Santorini!

Nejnovější články:

Kontakt

Pojištění-Přehledně.cz

IČO:           00971944

WEB:          www.pojisteni-prehledne.cz

E-MAIL:     info@pojisteni-prehledne.cz

TELEFON: 776 869 306

„Cítit se v bezpečí a být v bezpečí je obrovský rozdíl“

Sociální sítě

Naši partneři:

Snow.cz