Direct pojišťovna, a.s.

Logo pojišťovny:

Sídlo pojišťovny:
Nové sady 996/25

602 00 Brno

IČ: 25073958

DIČ: CZ699004195

 

Tel. recepce: 221 221 221

E-mail: info@direct.cz

Web: www.direct.cz

 

Klientské centrum:
provozní doba v pracovní dny 8-19 hod.

Telefon: 221 221 221

E-mail: info@direct.cz

 

Sídlo pojišťovny v Brně:

O pojišťovně DIRECT:

Pojišťovna Direct je na českém trhu sice poměrně mladá, protože v dnešní podobě vznikla teprve v roce 2014, ale ve své podstatě se její historie dá datovat až do roku 1996, respektive 2007.

 

Současná pojišťovna Direct totiž vznikla zakoupením značky DIRECT pojišťovny skupinou VIGO Investments, která v České republice působila jako inovátorská pojišťovna v letech 2007 až 2012. Tato pojišťovna v Česku nabízela produkty ryze přes internet, nikoliv přes kamennou síť poboček či pojišťovacích poradců. VIGO Investments v čele s dlouholetým manažerem České pojišťovny Pavlem Řehákem k tomuto kroky přistoupilo z důvodu, že brand DIRECT už byl v Česku známý a usnadní nové pojišťovně nástup na trh a také se do jisté míry shodoval s cílem nové pojišťovny a tím bylo "Být jiní, moderní".

 

Následně skupina VIGO Investments skoupila také dlouholetou tradiční pojišťovnu Triglav, která patřila mezi sice tradiční, ale menší pojišťovny v Česku, kde působila již od roku 1996. Nutno říci, že v roce 2014 neměla pojišťovna Triglav v Česku příliš dobrou pověst a byla pravým opakem DIRECT pojišťovny jak ji známe nyní. Nicméně zajistila nové pojišťovně DIRECT základní pojistný kmen klientů.

 

Již od svého založení se pojišťovna DIRECT profilovala jako moderní pojišťovna s přátelským přístupem ke klientovi a byla výrazným oživením pojistného trhu, kde zaplnila mezeru s velkou poptávkou po novátorském přístupu. Pojišťovna Direct se tak nyní profiluje, že na pobočku jde na kafe, v moderním příjemném prostředí a veškeré dokumenty jsou psány jednoduše v Češtině pro naprosté laiky.

 

O úspěšnosti nové pojišťovny svědčí fakt, že její role na pojistném trhu stále roste, první rok provozu byla v čistém zisku  téměř 30 milionů korun a po dvou letech přesáhla metu 200.000 klientů.

Pojišťovna DIRECT nabízí tyto druhy pojištění:

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz