Články - Pojištění vozidel

Zpět

Recenze: Porovnáváme základní asistenční služby k povinnému ručení.
Aneb, chtějte za své peníze víc než jen pouhé pojištění!

Sjednejte si

 autopojištění online

9.6.2020 (02:11)

Srovnání asistenčních služeb k povinnému ručení generali vs Direct

 

Povinné ručení je v České Republice vůbec nejrozšířenějším typem pojištění. Prakticky téměř každá domácnost má nějaké auto či motocykl a proto musí mít sjednáno povinné ručení. Jak ale správně povinné ručení vybrat? Které je to nejlepší? A vyplatí se sledovat i něco jiného kromě nejlevnější ceny?

 

To je složitá otázka protože povinné ručení jako takové se mezi pojišťovna prakticky příliš nemění. Všude platí stejná pravidla ve smyslu, že z Vašeho pojištění se vyplatí případné škody, které svým vozidlem způsobíte jiné osobě. Pojišťovny mohou nabídnout odlišné limity pojistného krytí od minimálních 35 milionů až po nějakých 250 milionů. Dá se říci, že povinné ručení je u všech pojišťoven, prakticky totožné a je prakticky jedno zda si vyberete to nejlevnější nebo to nejdražší.

 

 

Která pojišťovna je nejlepší na povinné ručení?

 

Na otázku "Která pojišťovna je nejlepší" tedy nelze odpovědět obecně. Pokud hledáte samostatné povinné ručení, abyste si splnili svou zákonnou povinnost, pak si asi klidně vyberte to nejlevnější co najdete. Respektive doporučujeme alespoň vyšší limit krytí, než nejnižší zákonný, který je 35 milionů.

 

Doporučujeme si sjednat limit alespoň 75 milionů a výše. Cenový rozdíl je skutečně minimální (desítky korun, maximálně nižší stokoruny za rok). Byť se limit 35 milionů může zdát být závratný, škody při některých dopravních nehodách (s vlaky, kamiony, cisternami, apod...) mohou snadno vyrůst do závratných částek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chtějte od svého povinného ručení víc než jen pojištění!

 

Pro ty z Vás, kteří už za své vynaložené peníze očekávají co největší přínos, však doporučujeme sledovat důležité parametry a připojištění k povinnému ručení. Většina řidičů například mnohem reálněji využije pomoc asistenční služby než nutnost využít samotné povinné ručení z důvodu nehody.

 

Jen si odpovězte sami, zda jste měli více dopravních nehod nebo Vás potkal vícekrát např. defekt, dojezd na rezervu paliva, vybitá baterie nebo například porucha motoru?

 

 

Sledovat asistenční služby se rozhodně vyplatí, protože v nich je největší přidaná hodnota povinného ručení!

 

Při výběru povinného ručení tudíž doporučujeme sledovat například to, co všechno obsahují asistenční služby k povinnému ručení. S tímto výběrem se vám pokusíme pomoci s naší následující infografikou.

 

 

 

 

 

Asistenční služby: Generali Česká Pojišťovna vs. Direct Pojišťovna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás a brzy Vám představíme srovnání Asistenčních služeb dalších pojišťoven...

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejlevnější povinné ručení online epojištění.cz
Srovnání asistenčních služeb k povinnému ručení generali vs Direct

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz