Články - Pojištění vozidel

Zpět

Recenze: Autopojištění Allianz můžete platit měsíčně.
                Jako jediné v Česku!

Sjednejte si Allianz autopojištění online

4.3.2020 (23:50)

povinné ručení allianz s možností měsíční platby pojistného

 

Allianz pojišťovna byla v roce 2019 třetí největší pojišťovnou v oblasti neživotního pojištění v České Republice. Celkově ji v této oblasti pojištění důvěřuje 12,4% trhu, což je velmi slušný podíl. Dá se také říci, že Allianz se nesnaží nutně zavděčit každému a své klienty si "vybírá".

 

My jsme pro Vás připravili shrnutí toho, jak vlastně pojištění vozidla - povinné ručení od Allianz pojišťovny vypadá, co od něj můžete čekat a také se dozvíte, čím je v Česku Autopojištění Allianz naprosto jedinečné!

 

Naše hodnocení: Velmi široké pojištění vozidla dostupné pro každého...


+ Možnost měsíční platby povinného ručení

   * Allianz nabízí jako jediná pojišťovna v ČR

+ Široké krytí za dostupné peníze

+ Zvýhodněná cena dle ujetých kilometrů za rok

+ Slevy za propojištěnost

+ Pojištění skel včetně panoramatické střechy

+ Pojištění skel včetně střešního okna

 

- Balíčkové varianty bez možnosti úpravy

- Vysoké spoluúčasti

 

Nemusíte platit jednorázově vysoké částky za pojištění auta! Jednoduše plaťte pojištění měsíčně!

 

Povinné ručení od Allianz má jednu obrovskou konkurenční výhodu a to v podobě měsíční platby za povinné ručení. Opravdu žádná jiná pojišťovna měsíční platbu neumožňuje a pro řadu lidí to může být obrovská výhoda.

 

Pokud se Vám zrovna nehodí platit tisícové částky za pojištění na celý rok nebo i čtvrtletně, pak si jednoduše u Allianz nastavíte měsíční inkaso a vyhnete se tak jednorázovým vysokým platbám. Další výhodou je, že si Allianz za měsíční platbu neúčtuje žádnou přirážku, jak tomu bývá například u čtvrtletních či pololetních plateb.

 

 

 

Pevné Balíčky, které však nabídnout pojištění střetu se zvěří či živelní události v Autopojištění Allianz za pár korun!

 

Nevýhodou Autopojištění Allianz je, že má pevně nastavené 4 balíčky, které si nemůžete upravit a musíte je vzít, tak jak jsou.Na druhou stranu je nutno uznat, že obsah balíčků, respektive obsažená rizika jsou rozumně zvolena z hlediska toho, co Vám nejvíc  hrozí a upřímně u jiných pojišťoven by například pojištění střetu se zvěří či živelní škody vyšli dráž.

 

Bohužel si v balíčku nelze zvolit ani výši limitu povinného ručení, což považujeme za asi největší slabinu této balíčkové varianty. Budete se tak v prvních dvou variantách spokojit s limitem 70 milionů korun! Nutno však říct, že je dobře, že pojišťovna Allianz nezahrnula do balíčků nejnižší zákonný limit, ale zvýšený limit 70 milionů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoké spoluúčasti jako vrásky na jinak šikovně nastaveném produktu!

 

Ďábel tkví  v detailech a bohužel jedna z věcí, která nás nejvíce trápí je výše spoluúčasti u připojištění Střetu se zvěří či živelní škody. Na výběr totiž máte mezi 5.000 a 10.000,- spoluúčasti. Takový spoluúčast je poměrně vysoká a pokud nemáte vyloženě luxusní vozidlo, pak se často může stát, že vzniklá škoda ani nebude výrazně vyšší spoluúčast.

 

 

 

Rozšířená asistence s krytím poruchy vozidla, včetně vybití baterie či vyčerpání paliva!

 

V nejnižší variantě balíčku Komfort sice získáváte pouze základní asistenci, která však již obsahuje pomoc nejen při nehodě ale i při poruše. Například pomoc při vybití baterie. Již od druhého stupně balíčku "PLUS" však máte v ceně Rozšířenou asistenci, díky které Vám pojišťovna pomůže na cestách i při defektu pneumatiky, vyčerpání paliva, záměně paliva a dalších situacích.

 

Z hlediska pravděpodobnosti považujeme právě kvalitu asistenčních služeb za jednu z věcí, které jako řidič využijete nejčastěji a nastavení asistencí je zde velmi zajímavé.

 

 

Allianz kryje poškození panoramatické střechy a střešního okna!

 

Majitele vozidel s panoramatickou střechou či střešním oknem jistě potěší fakt, že Allianz v rámci pojištění skel kryje také tato okna. Pojišťovny mají tato okna často ve výlukách a proto je volba Allianz pojišťovny v tomto případě opět dalším argumentem, proč ano.

 

 

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz