Články - Pojištění vozidel

Zpět

Recenze: Povinné ručení od Direct pojišťovny! Jaké je pojištění auta
u Directu a jaké máte zkušenosti s pojišťovnou Direct?

Sjednejte si Direct autopojištění online

9.1.2020 (21:00)

 

Přemýšlíte, že si sjednáte pojištění vozidla u Direct pojišťovny, ale chcete se o něm dozvědět trochu více informací? Jaké je pojistné krytí, jaká připojištění si můžete sjednat a kolik stojí povinné ručení Direct? To vše a mnohem víc pro Vás shrneme v naší recenzi, ve které se navíc dozvíte také základní výluky z pojištění, ať víte co můžete očekávat.

 

Podívejte se s námi tedy do detailu na pojištění auta Direct a můžete rovnou využít také on-line kalkulačky, díky které si zjistíte za pár minut nejen na kolik Vás vyjde pojištění přímo pro Vás, ale rovnou si pojišťovnu Direct můžete srovnat s ostatními pojišťovnami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flexibilní pojištění vozidla od pojišťovny Direct!

 

Jestli je něco, co musíme vypíchnout hned na úvod naší recenze, tak je to rozhodně flexibilita autopojištění od Directu. Pojištění si jednoduše poskládáte přesně podle vlastní potřeby a máte tak jistotu, že neplatíte nic víc, než co opravdu chcete mít pojištěno. Ať už Vám jde tedy jen o základní zákonné pojištění v limitu 35 milionů korun nebo raději hledáte jistotu s řadou praktických připojištění, tak si rozhodně přijdete na své.

 

Všechna připojištění pak mají ještě jedu další výhodu, a to sice že si můžete flexibilně volit jejich rozsah a limity, takže si pojištění nastavíte nejen podle rozsahu, ale můžete udělat i kompromis mezi rozsahem a cenou. V tomto ohledu považujeme Direct bezpochyby za TOP mezi Českými pojišťovnami!

 

 

 

Limit povinného ručení Direct? Od minimálních 50 milionů až po maximum na trhu 250 milionů korun! FLEXIBILNÍ

 

Nejnižší limit pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jak se správně povinné ručení nazývá nabízí Direct pojišťovna 50 milionů korun pro škody na majetku a 50 milionů korun pro škody na zdraví. Zákon o povinném ručení udává, že máte povinnost mít sjednán minimální  limit 35 milionů, takže tuto podmínku s přehledem splníte i s nejnižším limitem. Na druhé straně si můžete sjednat limit až 250 milionů nebo si zvolit kompromis "něco mezi", protože máte na výběr ještě další 3 limity 100, 150  200 milionů korun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní asistence zdarma, rozšířená za super cenu! FLEXIBILNÍ ZA SUPER CENU

 

Ke každému povinnému ručení máte automaticky zdarma základní asistenci s limitem 2.000,- korun zdarma. Tato základní asistence se vztahuje na nepojízdnost vozidla v důsledku nehody, srážky či poškození zvířetem, vandalismu nebo živelných škod. Máte s ní nárok na příjezd a práci technika, vyproštění a odtah do nejbližšího servisu, případně úschovu vozidla do otevření servisu. Asistenci můžete využít v celé Evropě a Turecku. V zahraničí jsou limity a krytí dokonce o něco vyšší.

 

Základní asistence neobsahuje pomoc při poruše nebo třeba defektu či vybití baterie, ani náhradní vozidlo. Tato rizika si však můžete doslova za pár korun připojistit. Konkrétně asistenci při poruše vozidla si můžete připojistit již za 150,- korun ročně - jde například o mechanickou poruchu či poruchu na elektronice vozidla. Za dalších 30,- korun ročně (slovy skutečně třicet korun) si můžete připojistit drobné závady jako je například vybití baterie, vyčerpání paliva, defekt pneumatiky či záměna paliva na benzínce nebo zabouchnutí klíčů ve vozidle.

 

Náhradní vozidlo si u Directu připojistíte již od 216,- korun ročně na 3 dny s tím, že si můžete připojistit až 10 dní.

 

 

 

Připojištění skel Direct! ŠIROKÁ NABÍDKA LIMITŮ A POJIŠTĚNÍ PRO VŠECHNA SKLA VOZIDLA I PANORAMATICKÉ STŘECHY

 

Skla máte u Directu pojištěna všechna, tedy například i panoramatickou střechu. Limit si zvolíte v rozmezí 5.000 až 100.000,-korun. První tři měsíce od sjednání pojištění musíte počítat se spoluúčastí 50%, což ovšem neplatí pro nová vozidla a v případě sjednání i havarijního pojištění, kdy vozidlo prošlo vstupní prohlídkou partnerským servisem pojišťovny. Cena za připojištění skel je pak od 650,-korun ročně!

 

 

Zadní vrátka pro případ smrti obou rodičů ve vozidle! JEDINEČNÉ PŘIPOJIŠTĚNÍ

 

Velmi jedinečné připojištění nabízí Direct ve formě připojištění úmrtí obou rodičů ve vozidle. V případě rodinné tragedie totiž pojišťovna nezletilým dětem vyplatí odškodnění ve výši 5 milionů korun! Připojištění stojí pouze 500,- korun ročně.

 

 

Připojištění střetu se zvěří a poškození zvířetem! OMEZENÝ LIMIT

 

Slabší stránkou Directu může být pro některé připojištění Střetu se zvěří. Přestože se toto připojištění vztahuje také na poškození stojícího vozidla zvířetem (např. hlodavci překousané kabely, apod.), tak lze připojištění sjednat pouze s limitem 20.000,- korun. Tento limit tak nemusí být zrovna vyhovující pro majitele vozidel s dražšími náhradními díly. Pokud si tedy nechce sjednat plnohodnotné havarijní pojištění.

 

 

Připojištění živelních událostí NA KROUPY DOBRÝ

 

Naopak připojištění živelních událostí se může zalíbit relativně nízkou cenou 234,-korun za rok s limitem 20.000,-korun. Opět je škoda, že nelze zvolit vyšší limit, ale například k opravě karoserie po krupobití může limit postačovat většině standardních vozidel.

 

Další připojištění k pojištění vozidla Direct

 

Sjednat si můžete dále například pojištění zavazadel, pojištění úrazu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš názor: Hodně muziky za super peníze

+ Flexibilita (žádné balíčky)

+ Široký výběr připojištění

+ Levné pojištění

+ Moderní a přátelská komunikace

+ Přehledný systém správy smlouvy

+ Možnost výpovědi smlouvy kdykoliv během roku

 

Z produktového hlediska hodnotíme autopojištění od Directu rozhodně pozitivně. Líbí se nám také, jak je pojišťovna jiná nejen v komunikaci a celkově v přístupu, je Direct "přátelskou" pojišťovnou, kde se cítíte příjemně jako klient.

 Produkt autopojištění je velmi flexibilní, nabízí Vám téměř vše od základního pojištění až po relativně náročné klienty. To vše za velmi dobrou cenu!

Sjednat pojištění vozidla od

Direct pojišťovny

Naše ohodnocení

8,5 z 10

Krok k nejlevnějšímu povinnému ručení začíná u včasné výpovědi stávajícího pojištění


Mnoho českých domácností na jednu stranu šetří, ale za pojištění často zbytečně přeplácí i tisíce korun ročně. Zamysleli jsme se nad... Čtěte více...

 

TOP  OBLÍBENÉ

TÉMA

Další zajímavé články na téma pojištění vozidel:

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz