Články - Pojištění vozidel

Zpět

Recenze asistenčních služeb pro motocykly Moto Care od
Europ Assistance!

Sjednejte si

Moto Care online

6.4.2019 (16:30)

 

Ať už jste vášnivý motorkář nebo sváteční jezdec, tak pořád technika je technika a také dobře udržovaný stroj může na cestě vypovědět službu. Pokud se oddáváte jízdám někdo po okolí, tak se ještě najde někdo, kdo Vás z kamarádů doveze domů, ale nepojízdná motorka na druhém konci republiky nebo snad v zahraničí už může být pořádný oříšek a minimálně mnoho starostí a také tisíce korun za odtah.

 

Pro všechny motorkáře, kteří jezdí třeba pravidelně každý rok na trip do zahraničí nebo si dopřávají okružní jízdu po republice vytvořila jedna z nejvýznamnějších mezinárodních asistenčních společností Europ Assistance službu Moto Care, díky které máte po celé Evropě zajištěnu technickou pomoc a odtah do jedné hodiny od nahlášení poruchy či nehody.

 

Co je to asistence Moto Care?

 

Moto Care je asistenční služba pro konkrétní motocykl, bez ohledu na to kdo jej řídí a kolik najede kilometrů za rok. Roční program asistenční služby Vám zajistí pomoc v případě poruchy či nehody motocyklu a to až do výše 35.000,-korun po celé Evropě.

 

 

Jak mi asistence Moto Care na cestách pomůže?

 

Základem je první technická pomoc, která obnáší silniční asistenci, odtah či úschovu nepojízdného motocyklu až na 5 dní. Přivolaná asistence Vám může pomoci zaprotokolovat dopravní nehodu, což oceníte především v zahraničí, případně jednoduchou opravu přímo na místě. V případě nepojízdnosti motocyklu zajistí jeho odtah a úschovu motocyklu.

 

 

Nabízí Moto Care také nějaké služby řidiči?

 

Ano, asistenční služby myslí samozeřjmě také na řidiče a jeho "baťůžka". Pokud není možné vozidlo opravit do 12. hodin, nabízí Vám možnost zapůjčení náhradního osobního vozidla pro pokračování v cestě a to až na 5 dní (to oceníte především když míříte na dovolenou). Případně můžete i se spolujezdcem využít také náhradní ubytování v hotelu na 1 noc. Pokud chcete pokračovat v cestě a nemáte třeba řidičský průkaz na vozidlo, zaplatí za Vás asistenční společnost pokračování v cestě například vlakem.

 

Pokud se rozhodnete pokračovat v cestě, pak zajisté také oceníte službu, kdy v okamžiku opravení vozidla zajistí a uhradí Europ Assistance vyzvednutí opraveného motocyklu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co když není možné motocykl opravit v místě nehody či poruchy?

 

Pokud není možné motorku opravit, pak za Vás asisteční služba Europ Assistance uhradí a zorganizuje repatriaci vozidla zpět do České Republiky. V případě repatriace a to především ze zahraničí pak ušetříte skutečně nemalé prostředky.

 

 

Pomůže také s poktou nebo když Vás okradou!

 

Asistenční služba Moto Care Vám ale může také pomoci například s pokutou v zahraničí nebo když Vás okradou. Zajistí Vám totiž doručení finanční hotovosti, ož se opět hodí v případě ztráty platební karty a není možné si peníze vybrat u bankovních institucí. Doručení finanční hotovosti je však podmíněno složením 100% zálohy společnosti Europ Assistance, tedy například někým z příbuzných v ČR.

 

 

Existuje taková asistence také pro menší motocykly a skútry?

 

Ano, Europ Assistance nabízí také produkt Moto Care Fun, který je určen pro majitele motocyklů a skútrů do 11kW a nabízí obdobné krytí a pár výjimkami, ale především za výrazně nižší cenu. Moto Care Fun si sjednáte pouze za 250,- korun ročně!

 

Sjednat autopojištění online

Sociální sítě:

© 2018 Pojištění-Přehledně.cz